Beyazeşya

Resim

      Kar teknik servisi olarak, her marka beyazeşyanızın tamiri, bakımı ve servisini uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz.

      Bir çok markanın arızası durumunda bize 0 262 454 34 34 --- 0 532 542 79 11 no lu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

      Beyazeşya alırken ihtiyaçlarınızı en üst seviyede şekilde seçim yapmalısınız.Ürünle ilgili beklentilerinizi bayiye net olarak iletmelisiniz.Ürünün reklamında ve tanıtıcı broşüründe belirtilen özellikleri taşıyıp taşımadığını kontrol etmelisiniz.Yanıltıcı ibareleri barındıran ve gerçeği yansıtmayan ürünler ayıplı maldır.

       Alternatifler arasında kendinize en uygun ürünü seçerken dikkat edeceğiniz bir başka noktada eşyaların konacağı yer.Evinizde beyazeşyanızı yerleştireceğiniz yerin ölçüsünü önceden bilirseniz,ürünü aldıktan sonra oluşabilecek yer sıkıntısının önüne geçmiş olursunuz.

     Satın almayı düşündüğünüz ürünün evinizin rengine tesisat durumuna uygun olup olmadığını önce tespit etmelisiniz.

     Aynı zamanda ürünü alacağınız yetkili firmayı seçerken , teknik servis desteği olan markaları tercih etmelisiniz.Tüketici danışma hattı olan ürünleri tercih sırasında önceleyebilirsiniz.

     Ürünün elektrik sarfiyatını öğrenmeli ve bu konuda karşılaştırma yapmalısınız.Özellikle şehir elektriğindeki ani azalma ve çoğalmalar makinanın motorlarının yanmasına neden olabilir.Seçtiğiniz markanın teknik destek ağınız bulunduğunuz şehirde ve semte olması bu gibi durumlarda önem taşıyor...